خرید آپارتمان در کیش

 

خرید آپارتمان در کیش ، ابتدا باید با مناطق مختلف مسکونی کیش آشنا شوید که این موضوع شما را در مسیر خرید آپارتمان در کیش کمک شایانی خواهد نمود .

مناطق مسکونی کیش به صورت سنتی به دو منطقه شهرک سفین  و شهرک میرمهنا تقسیم شده است که با افزایش حجم ساخت و سازها و تسعه فضای شهری کیش هر کدام از این مناطق فاز بندی شده و تنوع زیادی را برای ساخت آپارتمان در کیش فراهم نمود .

شهرک سفین یا شهرک میرمهنا منطقه ای است که در سمت غرب کیش واقع شده است و شامل فاز های مسکونی A1-A2-B-C-D-E-G  و فاز F1 و بخش ویلایی های F2 و F3 و شهرکهای نوبنیاد کیش در فاز های یک ، دو و سه می باشد .

در سالهای اخیر در مناطق مسکونی فوق الاشاره عمده ساخت و ساز ها در شهرک نوبنیاد صورت گرفته است ، بنابراین آپارتمانهای و ساختمانهای احداث شده در این مناطق عمداتا نوساز بوده یا سال ساخت آنها معمولا 3 یا 4 سال می باشد که به لحاظ قیمت نیز نسبت به سایر مناطق دیگر کیش منطقی تر می باشد . بنابراین یکی از پیشنهادات ما برای خرید آپارتمان در کیش منطقه مسکونی نوبنیاد می باشد .

شهرک صدف نیز یکی دیگر از مناطق مسکونی جزیره کیش می باشد که با توجه به موقعیت مکانی آن و نزدیکی به بازارهای و مراکز خرید جاذبه های زیادی برای سرمایه گذاران دارد که این منطقه هم دارای فاز بندی های 1-2-3-4-5-6-7 می باشد که در حال حاضر فاز 7 صدف در حال احداث می باشد که با توجه به موقعیت مکانی آن به یکی از مناطق خاص مسکونی در  کیش تبدیل خواهد شد . بنابراین یکی دیگر از پیشنهادات ما برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در کیش منطقه مسکونی فاز 7 صدف می باشد .

برجهای مسکونی ، علاوه بر مناطق فوق سایر آپارتمانهای کیش در برجهای مسکونی واقع شده است که با توجه به پراکندگی برج ها به لحاظ موقعیت مکانی و نوع ساخت آنها قیمتهای متنوعی نیز دارند که می توان از آنها به عنوان یکی دیگر از گزینه های سرمایه گذاری برای خرید آپارتمان در کیش نام برد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور سرمایه گذاری ملکی در کیش و خرید آپارتمان در کیش می توانید با شماره من تماس بگیرید 09347697733  و یا از طریق نشانی های ذیل ارتباط خود را با ما حفظ نمایید .

nami7733.com                        MASKANKISH.COM                              nami7733.ir                             

 

خرید آپارتمان در کیش ، خرید آپارتمان در کیش ، خرید آپارتمان در کیش ، خرید آپارتمان در کیش