برجهای دوقلوی کیش

برجهای دوقلوی کیش

برج های دوقلوی کیش بلندترین بناهای جزیره ی زیبای کیش است که در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی، طراحی و بر استوارترین سازه مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی توسط شرکت انبوه سازان همای تهران
بنا شده است.
هر برج در 24 طبقه، دارای 3 بال است و در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع که 12 هزار مترمربع آن به فضاهای سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته، احداث شده است.
فناوری و تکنولوژی برجهای دوقلوی کیش
به کار گیری سیستم های فنی از جمله سیستم مدیریت هوشمند ساختمان BMS ٬دوربین مدار بسته ، کنترل تبادل حرارت٬ کلیدهای هوشمند٬ آنتن مرکزی٬ سیستم آتش نشانی٬ تهویه مطبوع با سیستم VRV ٬ شوت زباله٬ توزیع برق٬ توزیع گاز٬ سیستم هوشمند آسانسور٬ سیستم آبرسانی٬ سیستم های روشنایی و نظافت نما فناوری های به کار گرفته شده می باشد.
متریال به کار رفته در نمای برج از ترکیب مصالح ورق های آلومینیومی با روکش PVDF متناسب با شرایط جوی ، آب و هوایی و شیشه های دوجداره Reflective می باشد. طراحی و محاسبات اجرای نما با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و دانش فنی تخصصی توسط شرکت الغریر مجری نمای بلندترین برج جهان در امارات انجام گرفته است.آزمایش های مقاومت بالا در شرایط محیطی و جوی، مقاومت بالا در برابر نیروهای ناشی از زلزله، تست مقاومت در برابر نیروهای ناشی از باد براساس حداکثر سرعت باد ثبت شده در جزیره ی کیش و تست مقاومت در برابر میزان رطوبت و فشار آب جزیره صورت گرفته است.

ویژگی های معماری برجهای دوقلوی کیش

هر برج در ۲۴ طبقه، دارای ۳ بال است که در هسته این بال ها باکس پله و آسانسور و فضای تقسیم وجود دارد ضمن اینکه نورگیری و تهویه این فضا با درایت معمار از طریق زوایا و گوشه های حجم تامین شده است.

آپارتمان های مدرن و دلنشین این برج ها با تنوع مساحت از ۶۰ تا ۲۲۰ متر مربع شامل: یک خوابه ، دو خوابه، سه خوابه و همچنین پنت هاوس های بی نظیر با مساحت ۴۴۰ مترمربع، با چشم اندازی گسترده و فرح بخش از دریا و جزیره، شکوه زندگی را تداعی می کنند.

ورودی برج های دوقلوی کیش به گونه ا ی طراحی شده که دردو طرف برج ها، محوطه ورودی در فضایی سبز و دل انگیز قرار دارد. یک سمت محوطه به ورودی لابی و پارکنیگ و طرف دیگر آن، به لابی و ساحل مرجانی راه دارد.فضای لابی، با مساحتی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع طراحی شده است.

معماری داخلی برجهای دوقلوی کیش :

طراحی با شکوه لابی با استفاده از المان و عناصر شفاف شیشه فضای سبز و پنجره های سرتاسری برای دید مطلوب به اطراف صورت گرفته است. کفسازی با طرح خطوط منحنی و نرم و پیوسته در سطح حس تحرک وحرکت در فضای ورودی ولابی ٬در کاربر القا میکند.

برخی از ویژگی های برجهای دوقلوی کیش :

– قرارگرفتن در مجاورت دریا
– خدمات خانه داری و هتلینگ
– استخر رو باز در طبقه 18 برج
– آشپزخانه ها کاملا فرنیش با برندهای معتبر
– دارای استانداردهای بین المللی
– دارای آسانسورهای نفر بر و باربری
– نمای زیبای شیشه ای و مدرن

 

املاک نامی کیش :

مرکز مشاوره و سرمایه گذاری ملکی در جزیره زیبای کیش

خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در شهرک صدف ، سفین ، مرکز شهر
خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در برجهای مسکونی معتبر کیش مانند : برجهای دوقلو ، برجهای آینده ساز ، میکا ، برجهای طلایی ، برجهای پرشین ، برج سایه ، دیپلمات ، برج بهکیش و . . . 
  خرید و فروش ویلا در مناطق ساحلی ، شهرک صدف ، دامون ساحلی و . . .
  خرید و فروش – رهن و اجاره دفاتر اداری در مراکز اداری کیش ، بندرگاه کیش ، منطقه گلدیس ، برجهای اداری و بازار سارینا یک
  خرید و فروش زمین مسکونی ، اداری ، هتل ، انبوه سازی و مشارکت در ساخت در مناطق ساحلی و مسکونی ، اداری کیش
  مشاوره تخصصی در زمینه خرید و فروش – رهن و اجاره سوله های صنعتی و انبار در شهرکهای صنعتی کیش
  خرید و فروش – رهن و اجاره مغازه های تجاری در بازارهای معتبر کیش مانند مرکز تجاری ، بازار پردیس یک و دو ، مروارید ، پانیذ و . . .
  پیش فروش آپارتمانهای مسکونی در برجهای معتبر در حال ساخت کیش مانند برجهای مسکونی پارسیس کیش و . . .
  پیش فروش مغازه های تجار ی در بازار های معتبر و در حال ساخت کیش مانند بازار تجاری سارینا 2 ، میکا و . . .

برای سرمایه گذاری در کیش ، برای خرید و پیش خرید آپارتمان در برجهای دوقلوی کیش و پروژه های معتبر کیش با شماره من تماس بگیرید :

09347697733